GittiGidiyor
GittiGidiyor API
TurboList
GittiGidiyor API - Forum

Sıkça Sorulan Sorular

GittiGidiyor API Servisleri nelerdir?

Web Servisleri, GittiGidiyor uygulama geliştiricilerinin servislere kolayca ulaşarak yeni uygulamalar yapılandırmasını sağlayan hizmetler bütünüdür. Örneğin; GittiGidiyor'a ait verileri ve servisleri kullanarak masaüstü uygulaması oluşturabilirsiniz. GittiGidiyor Web Servisleri sayesinde GittiGidiyor ağı elinizin altında olacak.

GittiGidiyor API Servisleri kimin içindir?

GittiGidiyor API Servisleri, GittiGidiyor kullanıcı hesabı ile gerçekleştirilen işlemleri (listeleme, yeni ürün girişi vb.) otomatik olarak veya toplu halde yapabilmeyi hedefleyen geliştiricilere yöneliktir. Eğer istekleriniz yukarıdaki şartlara ve GittiGidiyor'un standart ticaret-dışı kullanım politikalarına uyuyorsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. GittiGidiyor, işletmenizin büyümesi için size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Temel doğrulama(basic authentication) bilgilerini nasıl yollayabilirim?

Temel doğrulama bilgisi göndermek için HTTP Header'ının içine, "Authorization: Basic base64_encode(kullanici_adi:sifre)" şeklinde girmelisiniz. Buradaki kullanıcı adı ve şifre için uygulamanıza özel doğrulama bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

Kullanmak istediğim servis API'de yoksa ne yapmalıyım?

Eğer kullanmak istediğiniz servisi veya verileri bulamıyorsanız, aşağıdaki bize ulaşın formu ile "Kullanıcı İstekleri" yardım başlığını seçerek taleplerinizi iletebilir, istediğiniz hizmet için yardım alabilirsiniz.


Bize Ulaşın