GittiGidiyor
GittiGidiyor API
TurboList
GittiGidiyor API - Forum

Sıkça Sorulan Sorular

GittiGidiyor API Servisleri nelerdir?

Web Servisleri, GittiGidiyor uygulama geliştiricilerinin servislere kolayca ulaşarak yeni uygulamalar yapılandırmasını sağlayan hizmetler bütünüdür. Örneğin; GittiGidiyor'a ait verileri ve servisleri kullanarak masaüstü uygulaması oluşturabilirsiniz. GittiGidiyor Web Servisleri sayesinde GittiGidiyor ağı elinizin altında olacak.

GittiGidiyor API Servisleri kimin içindir?

GittiGidiyor API Servisleri, GittiGidiyor kullanıcı hesabı ile gerçekleştirilen işlemleri (listeleme, yeni ürün girişi vb.) otomatik olarak veya toplu halde yapabilmeyi hedefleyen geliştiricilere yöneliktir. Eğer istekleriniz yukarıdaki şartlara ve GittiGidiyor'un standart ticaret-dışı kullanım politikalarına uyuyorsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. GittiGidiyor, işletmenizin büyümesi için size yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

GittiGidiyor API Servislerine ait uygulamaların kullanımında tanımlanan kurallar ve limitler nelerdir?

Şu anda servisler için günlük istek kısıtlaması getirilmemiş olup, daha sonraki tarihlerde bunun yapılması öngörülmektedir. Ayrıca web servislerini kullanan geliştiriciler Kullanım Şartlarımıza da uymakla yükümlüdürler. Daha fazla bilgi almak için Kullanıcı Sözleşmesine bakabilirsiniz.

GittiGidiyor API Servislerini kullanmak için nelere ihtiyaç duyulur?

API servislerini , GittiGidiyor Listeleme Servisi aboneleri veya Dükkan sahibi olan kullanıcılar yararlanabilirler. Aşağıda, bu kullanıcıların ürün listeleme formatları verilmiştir:
  • Listeleme servisi aboneleri; açık artırma ve sabit fiyat formatında
  • Dükkan sahipleri; dükkan formatında
  • Her ikisine de abone olan kullanıcılar; her üç satış formatında (açık artırma, sabit fiyat, dükkan) ürün girişi yapabilmektedir.

GittiGidiyor API Servisleri hakkında nereden yardım alabilirim?

Web servisleri hakkında detaylı bilgiye, Servisler sayfasından ulaşabilirsiniz. Eğer istediğiniz bilgiyi bulamadıysanız, iletişim formu ile API destek birimimize ulaşabilirsiniz.

GittiGidiyor API Servisleri kullanırken tespit ettiğim hataları veya kesintileri nereye bildirebilirim?

Tespit ettiğiniz hataları, kesintileri veya beklenmedik davranışları, API destek birimimize gönderebilirsiniz. Hata tespit ettiğiniz Web Servisinin hangisi olduğunu belirtmeyi unutmayınız.


Bize Ulaşın